„Kolekcjoner” - Alex Kava

Okładka książki KolekcjonerMarzec 2011 - Agentka specjalna Maggie O′Dell widziała wiele w swojej karierze. Ścigając morderców, psychopatów i przestępców, zagłębiała się w najbardziej mroczne, najbardziej przerażające zakamarki ludzkiego umysłu. Ale kiedy na Florydzie straż przybrzeżna wyłowiła pojemnik wypełniony starannie owiniętymi...

„Syrenka” - Camilla Lackberg

Okładka książki SyrenkaW Fjällbace w tajemniczych okolicznościach ginie mężczyzna. Mimo wysiłków Patrika Hedströma i jego kolegów z komisariatu w Tanumshede, nikt nie wie, czy zaginiony żyje, czy nie. Cztery miesiące później zostają odnalezione jego zwłoki zamrożone w lodzie. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy jeden ze znajomych zmarłego - pisarz Christian Thydell - nagle zaczyna dostawać anonimowe pogróżki.

„Niemiecki bękart” - Camilla Lackberg

Okładka książki Niemiecki BękartDlaczego matka Eriki Falck trzymała stary nazistowski medal? To pytanie nie przestaje dręczyć jej córki, w końcu postanawia więc odwiedzić emerytowanego nauczyciela historii, by dowiedzieć się czegoś więcej. Ale mężczyzna zachowuje się dziwnie i nie udziela jej jednoznacznych odpowiedzi. Dwa dni później umiera. Po długim wahaniu Erica zaczyna czytać wojenny dziennik matki i odkrywa, że kobieta doświadczyła prawdziwych okropności.

„Rhett Butler kontynuacja Przeminęło z wiatrem” - Donald McCaig

Okładka książki Przeminęło z wiatremAutoryzowana przez spadkobierców Margaret Mitchell kontynuacja „Przeminęło z wiatrem”. Książka, na którą czekały miliony czytelników na całym świecie.