walentynkiZbliża się czas zakochanych. Niestety, książki czuły się ostatnio samotne. Podczas pandemii nie mają tylu przyjaciół, co kiedyś. Dlatego zorganizowaliśmy im… Randkę w Ciemno! Lektury wczoraj odwiedziły GOPS, a dziś Urząd Gminy, Bank, Zakład Komunalny, sklepy, aptekę, pocztę, ośrodek zdrowia… ale to jeszcze nie koniec!
Poza murami naszej instytucji książkowe Walentynki wzbudziły duże zainteresowanie – wiele osób zapisało się do Biblioteki. Niektórzy skusili się nawet nie na jeden, a na kilka losów. Dzisiejszy dzień był wyjątkowy – widzieliśmy wiele uśmiechniętych twarzy, spragnionych miłości do czytania. Teraz kolej na Was!


Te książki, które zostały, bo jak twierdzą – jest za zimno – czekają na swoich wybranków i wybranki na półkach. Walentynkowy tydzień z biblioteką kończy się we wtorek. Do tego czasu można przyjść do nas, wylosować do wypożyczenia książkę lub znaleźć tę jedyną na półce. Na każdego czekać będzie drobny upominek! Serdecznie zapraszamy.
Tyle w dzisiejszym artykule. Czekamy na Wasze odwiedziny i (w międzyczasie) szykujemy się na jutrzejszą wycieczkę. Znów wyruszymy rychlickimi drogami w poszukiwaniu Walentynek dla naszych książek. Do zobaczenia!
Zapraszamy także do śledzenia naszego Facebooka – z pewnością będzie się działo!