BPG Rychliki  zaprasza wszystkich miłośników książek na spotkanie autorskie z panią Jolantą Szwalbe, które odbędzie się dn. 17 kwietnia 2018 roku o godzinie 16:30 w sali przy bibliotece.
Nazywam się Jolanta Szwalbe. Jestem łodzianką i nieuleczalną optymistką.  Moją przygodę z rynkiem wydawniczym rozpoczęłam w 2008 roku. Tak bardzo chciałam wydać pierwsze autorskie opracowanie zbioru cytatów „Myśl i działaj dla przyszłości”- 900 inspirujących cytatów o: pieniądzach, inwestowaniu, decyzjach, czasie, sukcesie, przyszłości.. że aż otworzyłam własne wydawnictwo.

Chciałam ponieważ cytaty, które umieściłam w antologii bardzo mi w życiu pomogły i pomyślałam, że mogą przecież pomagać też innym. Na miesiąc przed moimi pięćdziesiątymi urodzinami udało się spełnić to marzenie. Ale wydać książkę to zaledwie pierwszy krok i wcale nie najtrudniejszy w mojej przygodzie. O wiele trudniejszy okazał się ten drugi tj. promowanie i sprzedaż książki. Zwłaszcza, że nie miałam żadnego doświadczenia na rynku wydawniczym, żadnych znajomości w mediach no i byłam i jestem wciąż osobą nieznaną. Mimo iż usłyszałam w jednej z agencji reklamowej, że tak naprawdę jestem skazana na śmierć rynkową, to z wielkim optymizmem oraz wsparciem ze strony męża, postanowiłam, że się nie poddam. I udało się. Moje spotkania autorskie mają formę inspirujących wykładów, które przygotowuję na podstawie antologii cytatów. Najwięcej mam ich na UTW ale też w bibliotekach. Wielką radością dla mnie jest niezwykle pozytywny ich odbiór. Reakcja Słuchaczy UTW czy Czytelników na moje wykłady dodaje mi skrzydeł i inspiracji do kolejnych zbiorów. Dzięki nim moja przygoda trwa nadal. Ale także dzięki wszystkim wspaniałym ludziom, których spotkałam wcześniej i dalej spotykam na mojej drodze. Obdarzyli mnie oni nie tylko życzliwością i często bezinteresowną pomocą ale też zaufaniem i wiarą we mnie i moje pomysły. Wszystkim jestem za to bardzo wdzięczna.
Notka o autorce ze strony http://www.wydawnictwofranklin.pl/

http://www.bn.org.pl/ http://www.bn.org.pl/ www.szukamksiążki.pl

KONTAKT

Biblioteka Publiczna Gminy Rychliki
Rychliki 104
14-411 Rychliki
tel. +48 55 248 82 02
fax. +48 55 248 82 02
email. biblioteka@rychliki.pl
Godziny otwarcia:
pon. - śr. - pt.: 8:00 – 16:00
wt. - czw.: 9:00 – 17:00

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Użytkowników:
1
Artykułów:
208
Odsłon artykułów:
197093
Projekt i realizacja: AK